Vítejte, návštěvníku. Můžete se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Zveme Vás
09.12.2020 18:00

Regulace řeky Labe na Pardubicku v první polovině dvacátého století - ZRUŠENO

ZRUŠENO

typ akce: Hovory o Pardubicku

Archiv aktualit

Omezení činnosti Klubu přátel Pardubicka v souvislosti s mimořádnými opatřeními k zamezení šíření koronaviru

obrázek k článku V souvislosti s nařízením Vlády ČR přistoupil s okamžitou platností až do odvolání Klub přátel Pardubicka k následujícím opatřením:

- Až do odvolání pozastavujeme pořádání přednášek z cyklu Hovory o Pardubicku.  

- Zároveň se tímto ruší konání genealogické přednášky o zkušenostech s pátráním na internetu, která se měla konat 24. března.

- Konat se nebude ani Výroční členská schůze Klubu přátel Pardubicka, která měla proběhnout ve čtvrtek 19. března. O náhradním termínu budeme včas informovat.

- Až do odvolání bude pro veřejnost uzavřena kancelář Klubu přátel Pardubicka v Klášterní ulici v Pardubicích, ruší se tak úřední hodiny.

- I vzhledem k uzavření kanceláře Klubu přátel Pardubicka sdělujeme, že prodlužujeme termín pro úhradu členských příspěvků v letošním roce do konce května 2020. 

- V případě nedělních turistických vycházek dooporučujeme vedoucím tras, aby zvážili cestování v prostředcích hromadné dopravy na turistické akce. Náhradou je možné, aby se v čase plánovaných vycházek turisté sešli před hl. nádražím ČD v Pardubicích a uskutečnili vycházku po okolí Pardubic. Skupina turistů nesmí přesáhnout stanovený počet 30 osob.

- Jarní naplánované akce jako je autobusový výlet 24. dubna do prahy na natáčení pořadu Zdravotní test národa zůstává i nadále v platnosti.


O nás
Klub přátel Pardubicka
Buďme patrioty Pardubicka!

Předchůdcem dnešního Klubu přátel Pardubicka byl Klub přátel Velkých Pardubic, který působil v letech 1945-1948. Jeho předsedou byl Jaroslav Krupař. V šedesátých letech byla myšlenka existence spolku sdružujícího místní patrioty opět oživena a tak v roce 1965 vznikl tehdy při KD Dukla Klubu přátel Pardubic. Ještě v témže roce vyšlo první číslo časopisu Zprávy Klubu přátel Pardubic, který vychází bez přestávky po celých až dodnes.

Newsletter

Přihlášení k odběru novinek emailem