Vítejte, návštěvníku. Můžete se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Zveme Vás
09.12.2020 18:00

Regulace řeky Labe na Pardubicku v první polovině dvacátého století - ZRUŠENO

ZRUŠENO

typ akce: Hovory o Pardubicku

Archiv aktualit

Klub přátel Pardubicka se chystá na postupné obnovení své činnosti

obrázek k článku Vzhledem k uvolňování opatření v souvislosti s vývojem současné situace šíření koronaviru Klub přátel Pardubice počínaje úterým 12. května obnovuje úřední hodiny v kanceláři v Klášterní ulici v Pardubicích. Úřední hodiny budou až do odvolání vždy v úterý a ve čtvrtek mezi 10-12 a 14-16 hodinou. Vstup pro veřejnost bude dovolen pouze s ochrannou rouškou nosu a úst a kancelář bude z hygienických důvodů upravena tak, že zde bude oddělen prostor pro veřejnost.

Od 12. května tak bude opět možné vyzvednout si Zprávy Klubu přátel Pardubicka číslo 3-4/2020 a 5-6/2020, bude také možné uhradit členské příspěvky, jelikož termín pro uhrazení členských příspěvků na letošní rok by l prodloužen až do konce května.

Pokud nedojde ke změně v uvolňování opatření v souvislosti s šířením koronaviru schválených Vládou ČR, obnovíme pořádání akcí pro veřejnost včetně turistických vycházek pořádaných Klubem přátel Pardubicka od 25. května.


O nás
Klub přátel Pardubicka
Buďme patrioty Pardubicka!

Předchůdcem dnešního Klubu přátel Pardubicka byl Klub přátel Velkých Pardubic, který působil v letech 1945-1948. Jeho předsedou byl Jaroslav Krupař. V šedesátých letech byla myšlenka existence spolku sdružujícího místní patrioty opět oživena a tak v roce 1965 vznikl tehdy při KD Dukla Klubu přátel Pardubic. Ještě v témže roce vyšlo první číslo časopisu Zprávy Klubu přátel Pardubic, který vychází bez přestávky po celých až dodnes.

Newsletter

Přihlášení k odběru novinek emailem